Interpon

Akzo Nobel Powder Coatings ir pasaulē lielākais pulverkrāsu ražotājs un līderis pārklājumu tehnoloģiju izstrādē.

Akzo Nobel Powder Coatings ir 29 pulverkrāsu ražošanas un attīstības centri visā pasaulē un 25 tirdzniecības biroji, kuros ir nodarbināti vairāk kā 4000 cilvēku. Centrālais birojs atrodas Sassenheimā, Nīderlandē. Inovatīvie produkti klientiem tiek piedāvāti ar zīmoliem „Interpon” un „Resicoat”.

Starptautiskais tīkls spēj nodrošināt klientiem inovatīvus risinājumus, stabilu kvalitāti un efektīvu servisu vietējā līmenī. Uzņēmuma pieredze – no poliesteru polimēru iespējām līdz patentētai pulvera tehnoloģijai – ir līdzekļi, kas ļauj izveidot produktu, lai rastu unikālu risinājumu klientu vajadzībām. Tehnoloģijas, ko izmanto uzņēmums paredzētas produktu un procesu uzlabošanai, integrētai globālai pieejai, ko atbalsta Worldwide Powder Group (WWPG), nodrošinot produktu kvalitātes patstāvīgumu, lai kur tie būtu ražoti.

Tehnoloģiskā bāze tiek kontrolēta centralizēti, nodrošinot iespēju atkārtoti saražot jebkuru krāsu jebkurā ražošanas centrā ar nemainīgi augstu kvalitāti. Tas viss stiprina Akzo Nobel Powder Coatings pozīcijas starp oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM’s), arhitektiem, specifikāciju gatavojošiem uzņemumiem, darbuzņēmumiem, kontraktoriem un subkontraktoriem lielajos starptautiskajos projektos visā pasaulē.

Kapēc pulverkrāsas?

Pulverskrāsas nesatur šķīdinātājus, tās ir piemērotas metālu un citu virsmu krāsošanai. Tās izmanto metāla mēbeļu, logu aiļu, radiatoru, cauruļu, automobiļu, datoru, kā arī koka un stikla virsmu krāsošanai. Izvēloties krāsas svarīgi izvērtēt vizuālo izskatu, izturību, izmaksas un ietekmi uz vidi. Akzo Nobel Powder Coatings pulverkāsas piedāvā optimālāko risinājumu katrā no šiem svarīgajiem aspektiem.

Šobrīd dabai draudzīgas krāsas ir īpaši pieprasītas. Ja Jūsu kompānijai ir tik pat stingras prasības pret risinājumu ilgspēju, tad Jums jāzin ka:

  • Interpon pulverkrāsas nesatur šķīdinātājus (VOCs - Volatile Organic Compounds)
  • Ir sertificētas atbilstoši globālās vides aizsardzības prasībām (SMaRT)
  • Tās rada mazāk atkritumu krāsošanas laikā, nekā šķidrās krāsas
  • Īpaša daļiņu vadības tehnoloģija ļauj saņemt vairak priekšrocību salīdzinot ar tradicionālajiem pulveriem:
  • Spēja pārstrādāt atlikumu ar >95% izmantošanas efektivitāti
  • Zemāks ugunsdrošības negadījumu risks
  • Jaunie, zemas temperatūras pārklājumi, kuru uzklāšanai krāsnī izmanto zemāku temperatūru, šādi ietaupot enerģiju
  • Potenciāli zemākas krāsošanas izmaksas

Akzo Nobel Powder Coatings ir lepni ar savu ieguldījumu vides aizsardzības jomā. Runājot vides valodā, sauklis „Katra krāsa ir zaļa” (“Every Color Is Green”) atspoguļo uzņemuma nostāju.

www.interpon.com